Yaşam

The Last of Us Dizisinden Yeni Fragman Yayınlandı

HBO Youtube kanalında yeni Sonuncumuz serisi fragman yayınlandı. İlerleyen bölümlerde göreceğimiz sahnelerin yer aldığı fragmanı kaçırmayın. Detaylar burada.


İlginizi Çekebilir: The Last of Us Part 1’i Satın Almadan Önce Deneyebilirsiniz


Mart 2020’den beri heyecanla beklediğimiz Sonumuz dizisi dünya ile aynı anda Türkçe altyazı seçeneğiyle BluTV’de yayınlandı. Dizinin servis üzerinden izleyebileceğiniz ilk bölümü şu anda IMDb’de 6 bin oy ve Rotten Tomatoes’ta aldığı rekor puan sonucunda 9.5/10 gibi muazzam bir ortalamaya sahip olması da sorunsuz bir uyarlama olduğunu gösteriyor. Oyun beklediğimiz seriye geldi.

Her hafta yeni bölümü yayınlanacak olan seri, oyunda gördüğümüz olayları bazı değişikliklerle aktarsa ​​da genel olarak baktığımızda hem oyunun hem de oyunun tam ortasında bir bütünlük olduğunu görebiliyoruz. dizi senaryoları Hatta Neil Druckmann da oyunun ötesine geçmek için hata yapmayacaklarını söyledi.

The Last of Us Dizisinin Yeni Fragmanı Neleri Gösteriyor?

Aksiyon, bilimkurgu ve macera türlerini bir araya getiren dizi için yeni bir fragman yayınlandı. The Weeks Ahead ismiyle yayınlanan fragman, ilerleyen bölümlerde bizleri nelerlerin beklediğini içeriyor. Miller kardeşlerin ortaya çıkışından Ellie’nin ısırılmasına, Bill ve Frank ile ilgili sahneye kadar pek çok şeyi görmek mümkün. Bildiğiniz gibi abimizin ortağı Bill ile ilgili olay oyunda farklıydı ve seride farklı olaylar görüyoruz.

The Last of Us’ın ikinci bölümü 23 Ocak 2023 Pazartesi günü yayınlanacak. İlk bölüm yaklaşık bir buçuk saat sürerken, yeni bölüm yaklaşık bir saat uzunluğunda olacak. Heyecanla bekliyoruz. Peki siz dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yıllarca beklemeye değdi mi? Görüşlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayınız.

haber-gurun.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu